Gratuit Angajam Agenti De Vanzari FULL TIME, PART TIME, COLABORARE Cuzdrioara

Internship / Munca Temporara / Sezoniera Published date: Februarie 14, 2024
  • Ţara: Romania
  • Judeţ: Cluj
  • Oraş: Cuzdrioara

Angajam Agenti De Vanzari FULL TIME, PART TIME, COLABORARE

⭕ Tipografie din Bucuresti angajam agenti de vanzari.

Cerinte:
- persoana dinamica, organizata, serioasa si responsabila, cu abilitati de vanzare si negociere;
- experienta anterioara in domeniul vanzarilor de tiparituri reprezinta un avantaj.

Responsabilitati:
- contactarea ica a potentialilor clienti din baza de date existenta in vederea vanzari produselor si serviciilor oferite de firma;
- extinderea portofoliului de clienti;
- stabilirea de intalniri cu clientii la sediul firmei;
- existenta unui portofoliu de clienti constituie un avantaj.

Beneficii:
- salariu fix + comision in functie de vanzarile realizate lunar
- mobil, masina de serviciu, laptop si alte beneficii in functie de cuantumul vanzarilor.

Număr de telefon ✆ 0271565269

Cuzdrioara, Cluj