Gratuit Florarie Online Angajeaza Decorator Florar / Florist Cehal

Internship / Munca Temporara / Sezoniera Published date: Martie 13, 2024
  • Ţara: Romania
  • Judeţ: Satu-Mare
  • Oraş: Cehal

Florarie Online Angajeaza Decorator Florar / Florist

⭕ Candidatul ideal

- Are minim studii liceale (diploma BAC)
- Are experienta minim 3 luni pe un post similar
- Simt estetic dezvoltat, atentie la detalii
- Buna capacitate de autoorganizare, lucreaza bine si in conditii de stres
- Sociabila, buna comunicare interpersonala, spirit de echipa.
- Permis categoria B reprezinta un avantaj
- Cunoasterea limbii engleze reprezinta un avantaj

Descrierea jobului

Florarul se ocupa cu realizarea buchetelor comandate pe site-ul florariei online, avand la dispozitie atelierul, florile si accesoriile oferite de catre companie. Salariu competitiv, mediu de lucru placut, intr-o echipa tanara si dinamica.

Descrierea companiei

Floraria noastra online se afla in topul comerciantilor online de flori din Romania, avand in portofoliu aranjamente variate: buchete, cosuri cu flori, flori in cutie, flori in ghiveci si altele, livrarea fiind asigurata in 2-3 ore oriunde in Bucuresti si Ilfov.

Oferta salariala:

- Se va negocia in urma interviului

Vrei sa aplici pentru acest job? Trimite mesaj cu CV-ul tau si numarul de si te vom contacta pentru un interviu!

Număr de telefon ✆ 0742991732

Cehal, Satu-Mare