Gratuit Maseuza Part Time Sohatu

Internship / Munca Temporara / Sezoniera Published date: Martie 21, 2024
  • Ţara: Romania
  • Judeţ: Calarasi
  • Oraş: Sohatu

Maseuza Part Time

⭕ Cerinte
-Curs de masaj terminat sau foarte aproape de final sau,
-Sa fi terminat o facultate unde se preda masaj
-In ambele cazuri de mai sus, candidatul trebuie sa stie sa execute masajul anticelulitic!

RESPONSABILITATI / BENEFICII:

Atributii :

Angajatul va avea urmatoarele atributii:
-Masaj de relaxare sau anticelulitic
-Impachetari anticelulitice si electrostimulare impreuna cu celelalte angajate (se asigura training)
-Mentinerea curateniei la locul de munca (impreuna cu celelalte angajate)

Beneficii:
-Toate tratamentele executate in salon se pot achizitiona de catre angajate la preturi speciale.
-mediu de munca placut
-colectiv tanar.

Post part time:
-salariu 750 RON +comision + carte de munca;
- bonusuri;
- la finalul lunii angajata are un voucher cadou in val de 300 ron din care poate sa isi faca ce tratamente doreste in salon
-program: luni-vineri 17.00-21.00,
sambata 9.00-15.00, 2 sambete pe luna libere, duminica nu se lucreaza

Salon de remodelare corporala cu 6 sedii in tara, experienta 7 ani.Postul este pentru sediul de la UNIRII (aprox 3 min ) sau Dristor Bucuresti ( aprox 3 minute de la metrou Dristor ).

0789111049

Sohatu, Calarasi