Gratuit Operator Sondaje De Opinie - Part Time - Program Flexibil Pomarla

Internship / Munca Temporara / Sezoniera Published date: Februarie 27, 2024
  • Ţara: Romania
  • Judeţ: Botosani
  • Oraş: Pomarla

Operator Sondaje De Opinie - Part Time - Program Flexibil

⭕ Candidatul ideal

Cauti un job cu program flexibil / part time
Esti disponibil minim 4 ore pe zi de luni pana vineri?
Ai cunostinte de utilizare a tehnologiei?
Comunici usor cu ceilalti?

Atunci te-ai oprit la anuntul potrivit!

Descrierea jobului

- Realizarea sondajelor de opinie pe baza de chestionar - vrem sa aflam opinia consumatorilor despre bunuri si servicii de larg consum (produse alimentare, bancare, ie mobila etc), scopul fiind imbunatatirea acestora;
- Studiile se realizeaza in locatie centrala , door to door sau in fata unui magazin, conform metodologiei stabilite anterior;
- Disponibilitate minima de 4h/zi

BENEFICII:

- Posibilitatea de a opta pentru program flexibil;
- Venit in functie de performanta/rezultate;
- Se acorda bonusuri pentru performanta;
- Eliberare adeverinta de practica pentru studenti.

Număr de telefon ✆ 0795135306

Pomarla, Botosani