Gratuit Part Time Operator Gravura Seara + Weekend Bailesti

Internship / Munca Temporara / Sezoniera Published date: Octombrie 14, 2023
  • Ţara: Romania
  • Judeţ: Dolj
  • Oraş: Bailesti

Part Time Operator Gravura Seara + Weekend

⭕ Candidatul ideal

- cunostinte software la nivel mediu sau incepator de: Corel, Autocad, Word, Excel, Ilustrator;
- cunoscator de limba engleza;
- posibilitatea de a veni la atelier cu masina personala ( atelierul se afla in zona Pipera-Tunari )
- atentie la detalii, abilitatea de a se concentra asupra unei sarcini;
- dexteritate si rapiditate in executie;

Descrierea jobului

- gravura text si foto personalizata operata de pe un soft propriu al utilajelor de gravura (se asigura training);
- disponibilitate ocazionala de luni pana vineri dupa orele 17 ( in functie de disponibilitatea candidatului) si in weekend, pe parcursul anului, in special in lunile decembrie si februarie;
- decontare transport;
- activitatea se va desfasura pe baza de contract de colaborare, in functie de necesitatea companiei si de disponibilitatea candidatului.

Număr de telefon ✆ 0705369721

Bailesti, Dolj