0.80 lei Part Time Operator Gravura Seara + Weekend Babadag

Internship / Munca Temporara / Sezoniera Published date: Aprilie 15, 2024
  • Ţara: Romania
  • Judeţ: Tulcea
  • Oraş: Babadag

Part Time Operator Gravura Seara + Weekend

⭕ Candidatul ideal

- atentie la detalii, abilitatea de a se concentra asupra unei sarcini.
dexteritate si rapiditate in executie.
- cunostinte software, la nivel mediu, de: Corel, Autocad, Word, Excel, Ilustrator.
- cunoscator de limba engleza.
- posibilitatea de a presta ore suplimentare, platite, atunci cand sunt proiecte cu termene de executie scurte.
- preferabil carnet de conducere si masina personala (se deconteaza valoarea combustibilului).

Descrierea jobului

- gravura text si foto personalizata operata de pe un soft propriu al utilajelor de gravura (se asigura training)
- program lucru: L-V 17:00 - 21:00 sau 18:00 - 22:00.
- locatia in care se desfasoara activitatea este Pipera - Tunari.
- angajare cu contract de munca.

Număr de telefon ✆ 0781492827

Babadag, Tulcea