Gratuit Promoteri,Sampling In Iasi! Ion luca Caragiale

Internship / Munca Temporara / Sezoniera Published date: Februarie 4, 2024
  • Ţara: Romania
  • Judeţ: Dambovita
  • Oraş: Ion luca Caragiale

Promoteri,Sampling In Iasi!

⭕ Hai in echipa noastra si castiga bani de buzunar pentru distractie si nu numai!
Cautam Promoteri part time sau full time ,in functie de timpul disponibil al fiecaruia!
Ca si criterii de selectie:
-seriozitate
-disponibilitatea de a aloca cateva ore pe zi,daca nu esti dispus/dispusa la un program full time
-comunicare si diplomatie
-persoana pozitiva si increzatoare in fortele proprii\
-persoana dornica sa incerce lucruri noi
-cunostinte de utilizare medii a unui calculator\
-aspect fizic placut
-persoana sociabila si cu simtul umorului bine dezvoltat
Descrierea postului:
-prezentarea si promovarea serviciilor companiei
-adoptarea unei atitudini pozitive
-ca si atributii:sampling,recrutare si promovare
Oferta angajatorului:
-salariu atractiv,bonusuri in functie de target-ul atins
-program flexibil creat special pentru tinerii studenti
-nu necesita experienta,oferim training gratuit
-posibilitatea de evolutie profesionala si finaciara

Aplica CV-ul tau chiar aici si te vom contacta in cel mai scurt timp!

Număr de telefon ✆ 0745199027

Ion luca Caragiale, Dambovita