Gratuit Analist Preturi (Economist) Hiliseu Horia

IT / Telecomunicatii Published date: Ianuarie 29, 2024
  • Ţara: Romania
  • Judeţ: Botosani
  • Oraş: Hiliseu Horia

Analist Preturi (Economist)

⭕ Candidatul ideal

Cerinte:
• Studii superioare sau student(a) ;
• Cunostinte MS Office (Word, Excel);
• Limba engleza la nivel mediu-avansat;
• Abilitati de ascultare si comunicare;
• Perseverenta si abilitate de a respecta termenele;
• Capacitate de analiza si sinteza;
• Abilităţi de organizare,gândire analitică.
Descrierea jobului

• Studiaza piata locala si propune preturi de vanzare pentru produsele companiei;
• Calculeaza preturile de vanzare ale produselor noi in conformitate cu politica de stabilire a preturilor;
• Actualizeaza lista preturilor de vanzare ori de cate ori intervin modificari in preturile de achizitie ale acestora;
• Informeaza persoanele interesate despre modificarile survenite;
• Verifica daca preturile de vanzare ale produselor aflate in promotie respecta cerintele legale, calculeaza discounturile si le actualizeaza in sistem;
• Verifica daca preturile de vanzare ale produselor care intra in campaniile promotionale se incadreaza in limitele de profitabilitate stabilite prin politica de preturi.

Număr de telefon ✆ 0251837620

Hiliseu Horia, Botosani