0.80 lei Angajam Asistent Tehnician GSM - FARA EXPERIENTA, BARBAT/FEMEIE Ulies

IT / Telecomunicatii Published date: Ianuarie 16, 2024
  • Ţara: Romania
  • Judeţ: Harghita
  • Oraş: Ulies

Angajam Asistent Tehnician GSM - FARA EXPERIENTA, BARBAT/FEMEIE

⭕ Cauti un job care sa nu necesita cunostinte in domeniu si sa nu ceara experienta?
Poti veni la un interviu la noi, SFDSRO SRL angajeaza persoane fara nivel de experienta in domeniul GSM. Nu conteaza daca esti barbat sau femeie, suna-ne si vom programa un interviu.

Candidatul ideal: sa fie meticulos, rabdator si dornic sa invete.

Descrierea Job-ului:

- Atitudine pozitiva, atentie la detalii
- Capacitate de lucru in echipa,
- Bune abilitati de organizare
- Trebuie sa fie atent in curatarea si testarea display-urilor si telefoanelor
- Cautam persoane care sa poata ajuta in procesul de laminare.

Responsabilitati:

- Testeaza intreaga functionalitate a produselor din punct de vedere calitativ si estetic
- Asamblarea, dezasamblarea produselor
- Training inclus si gratuit

Descrierea companiei:
SC SFDSRO SRL este o companie cu experienta pe piata GSM din Romania. Principalele activitati ale companiei sunt: repararea echipamentelor de comunicatii, comercializarea produselor electronice si pieselor GSM.

Locatia companiei:
China Town, Afumati, Judet Ilfov

Pentru interviu sunati la: 747
Te asteptam la interviu!

Număr de telefon ✆ 0219746455

Ulies, Harghita