Gratuit Angajam Electrician Auto - Instalari Sisteme TrackGPS Zagon

IT / Telecomunicatii Published date: Ianuarie 30, 2024
  • Ţara: Romania
  • Judeţ: Covasna
  • Oraş: Zagon

Angajam Electrician Auto - Instalari Sisteme TrackGPS

⭕ TrackGPS este o solutie de monitorizare a flotei auto prin GPS utilizata in prezent de peste 4000 de clienti din Romania cu circa 50.000 de masini.

TrackGPS este destinata firmelor mici, mijlocii si mari care doresc sa-si eficientizeze activitatea prin reducerea costurilor cu flota auto. Aplicatia colecteaza date in timp real prin GPS de la autovehiculele din teren si pe baza acestora genereaza rapoarte sub forma de grafic sau tabel care permit analizarea si compararea datelor prezentate in functie de anumiti parametri: perioada, vehicul, divizie, traseu, etc.

Responsabilitati:

- Instalarea/verificarea dispozitivelor de monitorizare GPS/consum pe vehiculele beneficiarilor firmei, in urma comenzilor primite;
- Relationare directa cu clientii (firme care detin flota auto);
- Orientare spre nevoile clientului;
- Grad ridicat de responsabilitate a propriilor actiuni;
- Interactiune frecventa cu departamentele de vanzari, livrari si suport tehnic

Cerinte:

- Studii medii tehnice;
- Experienta in montarea dispozitivelor similare alarmelor auto/radio auto;
- Cunostinte foarte bune de electrica si electronica auto;
- Cunostinte in utilizarea aplicatiilor PC si mobile, un plus este cunoasterea aplicatiilor de diagnoza auto;
- Un plus reprezinta cunoasterea protocoalelor auto CAN/FMS;
- Abilitati de relationare cu clientii;
- Disponibilitate la deplasari in afara orasului (peste 50% din timp);
- Disponibilitate la program prelungit;

Beneficii:

- Pachet salarial motivant corelat cu performanta
- Oportunitate de dezvoltare a carierei intr-o companie in expansiune

0741464893

Zagon, Covasna