Gratuit Angajam Personal Independenta

IT / Telecomunicatii Published date: Februarie 17, 2024
  • Ţara: Romania
  • Judeţ: Constanta
  • Oraş: Independenta

Angajam Personal

⭕ ANGAJAM PERSONAL
O companie care activeaza in domeniul IT :Suport tehnic.
Responsabilitati:
- Asigurarea, gestionarea, controlarea si solutionarea relatiilor cu clientii companiei, conform politicilor companiei legate de activitatea gestionata;
-Suport de tip call center/direct meeting si training de functionare soft;
-Preluarea apelurilor,email-urilor de la clienti si inregistrarea acestora;
-Contactarea persoanelor nominalizate pentru solutionarea evenimentelor inregistrate;
-Informarea clientilor privind produsele si serviciile;
Cerinte:
-Experienta in relatii cu clientii,suport si vanzari;
-Cunostinte operare PC :MS Office ,CRM SERVICE,browser, internet, email, skype, word, excel
-Cunostinte de lb engleza -nivel mediu;
-Bune abilitati de comunicare ,relationare;
Sarcini : contactare client noi ic, cercetare de piata, etc
Program de lucru:Luni/Vineri 8:00-17:00
Oferim:
-Pachet salarial motivant;se va comunica la interviu
-Se ofera + laptop , birou modern, cafea, ceai .
-Mediu de lucru tanar si dinamic.
Va rugam sa trimiteti CV cu poza

0742102101

Independenta, Constanta