Gratuit Angajam Studenti, Absolventi - Cluj Tusnad

IT / Telecomunicatii Published date: Decembrie 18, 2023
  • Ţara: Romania
  • Judeţ: Harghita
  • Oraş: Tusnad

Angajam Studenti, Absolventi - Cluj

⭕ Angajam in Cluj: electrica, electronica, IT
Studenti/ Abslventi pt Ticketing ( aparatele de vandut bilete din statiile de autobuze si validatoare) si Bike Sharing

Oferim:
- Program flexibil pentru seminarii/ laboratoare
- Documente necesare dosarului de practica
- Angajam FARA experienta
- Scolarizare gratuita
- O echipa tanara si vesela
- Pachet salarial atractiv

Principalele responsabilitati:

- Revizii si reparatii ale aparatelor de vandut bilete din statiile de autobuz, precum si ale validatoarelor din autobuze.
- Reparatii si interventii asupra statiilor de biciclete - Cluj Bike.
- Efectueaza demonstratii de functionare ale produselor asamblate si instalate.

Important: permis de conducere categ B

Daca ești interesat de aceasta poziție, te rugam sa ne trimiți CV-ul tau , sau sa suni la numarul de 744 .

Multumesc!.

Număr de telefon ✆ 0274440357

Tusnad, Harghita