Gratuit Angajez Tehnician Service GSM Ciceu

IT / Telecomunicatii Published date: Martie 25, 2024
  • Ţara: Romania
  • Judeţ: Harghita
  • Oraş: Ciceu

Angajez Tehnician Service GSM

⭕ Magazin si service GSM cu renume angajam in regim full time (40 ore pe saptamana):

TEHNICIAN reparatii telefoane/tablete

Cerinte:
• Experienta obligatorie in domeniul GSM
• Experienta si bune abilitati servicii hardware
• Afinitate pentru sectorul GSM - tehnologie
• Capacitate analitica si atentie la detalii
• Abilitati de operare PC
• Dorinta de a fi tot timpul la curent cu tehnologia si noutatile in domeniu
• Dorinta de a invata tot timpul tehnici si solutii noi
• Atitudine proactiva
• Spirit de echipa

Responsabilitati:
• Reparatii hardware - nivel avansat
• Gestionarea stocului de marfa
• Asigurarea stocului de marfa prin plasarea de comenzi si mentinerea relatiei cu colaboratorii
• Asigurarea satisfactiei clientilor
• Acordarea de suport si explicatii pe partea tehnica tuturor clientilor
• Respectarea regulilor si procedurilor companiei

Oferim:
• Pachet salarial atractiv + bonusuri + de serviciu + pauza de masa zilnic + decont transport + ore suplimentare platite
• Posibilitatea de a lucra intr-o echipa tanara si motivata
• Dezvoltare personala si profesionala
• Mediu de lucru la standarde occidentale
• Participare la traininguri, expozitii, targuri, lansari de telefoane, etc.

Asteptam CV-urile dvs. atasate prin mesaj privat nefiind voie sa specificam o adresa de email in anunt.

Număr de telefon ✆ 0785335323

Ciceu, Harghita