Gratuit Angajez Tehnician Sisteme Securitate Sarmas

IT / Telecomunicatii Published date: Aprilie 2, 2024
  • Ţara: Romania
  • Judeţ: Harghita
  • Oraş: Sarmas

Angajez Tehnician Sisteme Securitate

⭕ Cerinte:

Absolvent studii medii.
Permis de conducere categoria B. Fara cazier.

Experienta in executia si punerea in functiune de instalatii pentru sisteme de securitate, retele de date, retele de telecomunicatii.
Cunostinte de electricitate/ electronica;
Cunostinte de operare si administrare echipamente de retea, cablare structurata;
Atestat tehnician ARTS
O buna intelegere a aspectelor tehnice pecifice domeniului de activitate.

Responsabilitati:

Executa operaţiuni de intervenţie, mentenanţă şi service asupra sistemelor instalate de societatea noastra sau preluate;

Stabileste necesarul de piese si materiale pentru rezolvarea incidentelor;

Execută instalarea, punerea în funcţiune şi programarea sistemelor integrate de securitate (supraveghere video analog/ IP, detectie incendiu, efractie, control acces, interfonie), telecomunicatii, IT, cablare structurata si CATV/ IPTV;

Intocmeste documentaţia necesara fiecărei intervenţii (fişă de intervenţie / fişă de intrare în service / proces verbal de predare primire si punere in functiune);
Intreţine sistemele de supraveghere video aflate în garanţie şi post-garanţie.

Pachet salarial atractiv, negociat ca urmare a interviului. Posibilitati de dezvoltare.

Număr de telefon ✆ 0793257957

Sarmas, Harghita