Gratuit Casier Pariuri Sportive Bicaz Chei

IT / Telecomunicatii Published date: Martie 7, 2024
  • Ţara: Romania
  • Judeţ: Neamt
  • Oraş: Bicaz Chei

Casier Pariuri Sportive

⭕ Candidatul ideal:

Studii medii;
Cunostinte operare PC-nivel mediu;
Cunostinte contabilitate primara;
Preferabil experienta in domeniul jocurilor de noroc;
Bune abilitati de comunicare si orientare catre clienti;
Prezenta agreabila, sociabila si activa;
Atentie la detalii;
Seriozitate si punctualitate.

Descrierea jobului:

Tiparirea tichetelor de pariere;
Gestionarea incasarilor si a platilor;
Intocmirea documentelor de contabilitate primara;
Acordare de asistenta clientilor cu privire la jocurile de noroc.

BENEFICII:
Tichete de masa;
Bonusuri in functie de performanta si implicare;
Formare profesionala in cadrul companiei;
Posibilitatea de a lucra intr-o echipa tanara si dinamica.

Număr de telefon ✆ 0745566241

Bicaz Chei, Neamt