0.80 lei Editor Video Deda

IT / Telecomunicatii Published date: Februarie 28, 2024
  • Ţara: Romania
  • Judeţ: Mures
  • Oraş: Deda

Editor Video

⭕ Candidatul ideal

Experienta in editarea video;
Limba engleza - nivel avansat;
Cunoastere a programelor Adobe Photoshop, Premiere si After Effects sau alte programe avansate de editare video;
Creativ in editare video-uri motivationale;
Atentie la detalii;
Capacitate de lucru in echipa, atitudine pozitiva.

Descrierea jobului

​Suntem in cautarea unui artist in editare video gata sa se integreze intr-un mediu de lucru dinamic si intr-o echipa tanara si creativa.
Activitatea consta in editare video-uri pentru cateva canale motivationale de Youtube.
Cateva aspecte foarte importante ar fi creativitatea si imaginatia. Materialele produse trebuie să stârnească emoții oamenilor care le privesc.

Program: Luni-Vineri
10:00 - 18:00
Oras: Constanta

Salariu incepand de la 1800 lei.

Va rugam sa ne trimiteti mesaj cu detalii despre experienta dvs., dupa care va vom contacta.

0747828370

Deda, Mures