Gratuit Front-end Developer- Infodesign Group Borsec

IT / Telecomunicatii Published date: Ianuarie 11, 2024
  • Ţara: Romania
  • Judeţ: Harghita
  • Oraş: Borsec

Front-end Developer- Infodesign Group

⭕ Infodesign cauta Infodesignisti!
Sociabili, carismatici, inteligenti, cu vorbele la ei, cu bun gust si bun simt, inclusiv la umor, oameni activi, hotarati, curiosi, dar cu spor.

Descrierea jobului

Ai potențial de Infodesignist, dacă:
- Ești pasionat de programare și device-uri mobile;
- Ai gândire logică, structurată și creativă;
- Ești perseverent și deschis la învățare continuă;
- Lucrezi bine atât individual, cât și în echipă;
- Comunici bine în ehipă, dar și în lucrul direct cu clienții;
- Cunoști bine limba engleză, atât scris, cât și conversațional
- Ai cunoștințe de HTML, CSS, Javascript ( JQuery, AngularJS, ReactJS)
- Ai experiență cu sisteme de versionare SVN, GIT;
- Ai experiența in lucrul cu Adobe Photoshop;
- Ai capacitatea de urmărire a codului sursă și rezolvarea bug-urilor;
- Abilitatea de a gestiona mai multe proiecte in acelasi timp;
- Experienta in testarea pe diferite browsere, platforme si dispozitive;

Ce îți oferim:
- Proiecte diverse și inedite, unde nu vei simți niciodată monotonie;
- Mediu prietenos de lucru, cu zonă de relaxare;
- Teambuilding anual și evenimente lunare dedicate angajatilor;
- Posibilitate de dezvoltare personală și profesională în cadrul unei echipe tinere, talentate și creative.

Nivel carieră
Peste 1 an experienta

Oraș
Bucuresti

0757495911

Borsec, Harghita