Gratuit Grafician - Agentie De Productie Publicitara Brasov Olari

IT / Telecomunicatii Published date: Martie 28, 2024
  • Ţara: Romania
  • Judeţ: Arad
  • Oraş: Olari

Grafician - Agentie De Productie Publicitara Brasov

⭕ Candidatul ideal:

Experienta in productia publicitara constitue avantaj;
Limba engleza - nivel mediu
Abilitati de lucru in echipa.
Cunostinte grafica publicitara - obligatoriu
Cunostinte operare pe calculator (Corel Draw, Adobe PhotoShop, Adobe Ilustrator,, etc.)
Capacitatea de a lucra sub presiunea unor termene limita
Domiciliu stabil in Brasov
Descrierea jobului:

Responsabilitati:
Executare de diverse machete grafice conform cerintelor clientilor agentiei
- Mentinerea corespondentei cu departamentul client service, prezentarea graficului de livrari a produselor solicitate de clienti
- Realizarea machetelor de productie si transmiterea acestora catre departamentul de vanzari
- Experienta minim 2 ani in grafica publicitara

Descrierea companiei:Creativa Advertising

Cu o experienta de peste 10 ani oferim servicii complete de productie publicitara si pune la dispozitie un serviciu de consultanta pentru aprecierea cat mai corecta a tuturor posiblitatilor de semnalistica, standardizate sau atipice, incepand de la conceptia machetelor, si continuand cu alegerea materialelor si executia produselor de care afacerea ta are nevoie pentru urmatorul pas.Producem o gama larga de materiale publicitare cum ar fi - Printuri INDOOR de inalta calitate,Printuri OUTDOOR de mari dimensiuni /Sisteme de afisaj pentru interior si exterior/ Decorari autocolant si personalizari vitrine/ Casete luminoase/ Litere si sigle luminoase/ neluminoase /Inscriptionari AUTO /Conceptie grafica si DTP / Personalizari/ Promotionale/ Tiparituri, Structuri metalice/ Copertine/ Totemuri si nu numai creativa.ro - pt detalii suplimentare office2creativa.ro

0734457673

Olari, Arad