Gratuit Grafician/ Graphic Designer Juniori, Cu Accent Pe Design 3D. Exp Minim Chinteni

IT / Telecomunicatii Published date: Noiembrie 26, 2023
  • Ţara: Romania
  • Judeţ: Cluj
  • Oraş: Chinteni

Grafician/ Graphic Designer Juniori, Cu Accent Pe Design 3D. Exp Minim

⭕ Candidatul ideal
-limba engleza la nivel incepator
-creativitate, inclinatii artistice;
-cunostintele in marketing si promovare reprezinta un avantaj;
-cunoasterea CorelDraw, AdobePhotoshop- nivel mediu; (training complet incepatori - intermediari - avansati in design grafic, si alte domenii precum 3D, aplicatii, creare pagini neet: instruire pe:/(-inflexion media .com /pluralvision]_)/.
-experienta pe o pozitie similara constituie avantaj dar este suficient si sa fi practicat freelancing-ul in grafica pentru putin timp. Oricum suntem adeptii formarii experientei.
-atitudine pozitiva.

Descrierea jobului

-creeaza machetele, grafica si design produs si servicii in domeniul design-ului;
-prelucreaza fotografii digitale si text;
-propune solutii grafice, design si layout pentru proiectele in curs;

Beneficii:
-venit in functie de implicare + bonusare in functie de implicare si performanta;
-program flexibil, reeemote;
-posibilitati de promovare in timp;
-loc de munca stabil;

Număr de telefon ✆ 0759307783

Chinteni, Cluj