0.80 lei Partener Telekom Angajeaza Tehnician Leordina

IT / Telecomunicatii Published date: Martie 30, 2024
  • Ţara: Romania
  • Judeţ: Maramures
  • Oraş: Leordina

Partener Telekom Angajeaza Tehnician

⭕ S.C. ANGAJEAZA :

INSTALATOR: ANTENE SATELIT , FIBRA.
Responsabilitati:
- Instaleaza antene satelit, fibra,retele Sma Tv, internet.
- Asigura calitatea lucrarilor executate si respecta termenele prevazute;
Cerinte :
- Studii medii;
- Permis de conducere categoria B (obtinut cu cel putin un an in urma)
- Reprezinta avantaj experienta in domeniu
- Disponibilitate si aptitudini lucru la inaltime;
Oferim:
- Angajare cu carte de munca: 8 ore
- Cursuri de specializare in domeniu
- Necesar de materiale (masina, scule,...etc)
- Oportunitatea de a invata o noua meserie

Persoanele interesate trebuie sa fie cu domiciliul din zona localitatilor : MOINESTI, COMANESTI , Jud. Bacau.
Daca te vei califica pentru acest job, poti duce acasa 1500 RON + bonus din vanzari
Cei interesati pot suna la : 745 sau pot depune CV la Magazin Telekom Comanesti, str. Republicii,Nr. 52.

Număr de telefon ✆ 0703760916

Leordina, Maramures