0.80 lei Specialist IT Flormar Bucuresti (FULL TIME Sau PART TIME) Mahmudia

IT / Telecomunicatii Published date: Februarie 23, 2024
  • Ţara: Romania
  • Judeţ: Tulcea
  • Oraş: Mahmudia

Specialist IT Flormar Bucuresti (FULL TIME Sau PART TIME)

⭕ Flormar Romania are nevoie de tine !

PART TIME 4 ore pe zi / 5 zile pe saptamana (1000 LEI NET)
FULL TIME 8 ore pe zi / 5 zile pe saptamana (1850 LEI NET)

Avantajele pe care ti le oferim:
- salarizare motivanta mult peste media orasului tau
- beneficii medicale de exceptie
- echipa tanara si dinamica
- seminarii dezvoltare personala
- discount-uri permanente la toate produsele
- posibilitati reale de promovare in cadrul companiei
- mediu de lucru elegant si placut

Candidatul ideal:

- prezenta placuta si limbaj ingrijit
- pasiune pentru IT / Calculatoare / Software
- spirit energic
- interes pentru domeniu si dorinta de dezvoltare pe plan profesional
- seriozitate
- cel putin absolventa de liceu cu diploma de bacalaureat
- experienta constituie un avantaj
- cunoasterea unei limbi straine constituie un avantaj
- student(a) la o facultate cu profil tehnic

Descrierea jobului:

- mentenanta retelei de calculatoare Flormar Cosmetics
- editare fotografii in PhotoShop
- design pliante / flyere / carti de vizita in PhotoShop
- instalare camere video acolo unde este necesar
- inlocuire camere video in cazul in care apar defectiuni
- cunoasterea LINUX constituie un avantaj
- cunoasterea PHP / MySQL constituie un avantaj
- configurarea retelelor wireless si / sau fixe
- instalarea de programe / update-urile aferente acestora
- programare back-up calculatoare in fiecare vineri

Asteptam cu nerabdare sa ni te alaturi. Avem nevoie de tine !

Număr de telefon ✆ 0747372455

Mahmudia, Tulcea