720.00 € Tehnician GSM In Londra | Cazare + Masina Incluse Perisoru

IT / Telecomunicatii Published date: Noiembrie 28, 2023
  • Ţara: Romania
  • Judeţ: Calarasi
  • Oraş: Perisoru

Tehnician GSM In Londra | Cazare + Masina Incluse

⭕ Esti in cautarea unui job de birou in Anglia ?
Te asteptam in echipa noastra, facem noi cinste cu cazarea si transpostul ;) .

Angajăm tânar cu perspective de formare profesionala in domeniul reparatiilor telefoanelor mobile.

Cerintele de baza pentru ocuparea postului :

- Persoana ordonata si cu cu simtul raspunderii,
- Abilitati de comunicare minime in limba engleza.
- Dorinta de perfectionare permanenta.
- Atitudine pozitiva, atentie la detalii,
- Raspundere pentru calitatea serviciului prestat;
- Foarte bune abilitati de organizare;
- Cunostinte hardware/software (minime)

Descrierea jobului

- contact direct cu clientii - ic si front-office
- diagnosticarea defectelor si ofertarea preturilor catre clienti
- reparatii hardware la nivel de placa de baza (constituie avantaj)
- inlocuire display, carcase, diverse componente
- reconditionarea LCD-ului
- listare produse Ebay/Amazon

Beneficii oferite

- cazare gratuita
- masina de serviciu
- decontarea transportului RO-UK
- salariu de baza 200 lire / saptamana
salariul poate creste de la luna la luna in functie de performante.

Locatia :

In functie de nevoile companiei angajatul poate fi dispus la o alta unitate din imprejurimea Londrei, deplasarea se va face cu masina companiei.

Număr de telefon ✆ 0757987573

Perisoru, Calarasi