Gratuit Tehnician GSM, Tablete, Laptop-uri - Reparatii Hardware Bocsa

IT / Telecomunicatii Published date: Martie 25, 2024
  • Ţara: Romania
  • Judeţ: Salaj
  • Oraş: Bocsa

Tehnician GSM, Tablete, Laptop-uri - Reparatii Hardware

⭕ Tehnician gsm - Reparatii hardware

Salariu va fi consistent (chiar peste medie), dar ATENTIE - castigul depinde de cunostintele (f important), abilitatile, concentrarea si dorinta de a se perfectiona a persoanei care va ocupa postul.

Responsabilitati:
- Diagnosticare & reparare / inlocuire componente ale echipamentelor
de tipul: Smartphone, Tablete. Laptop-uri

Cerinte:

- Persoana ordonata si cu cu simtul raspunderii,
- Abilitati de comunicare,
- Dorinta de perfectionare permanenta.
- Atitudine pozitiva, atentie la detalii,
- Raspundere pentru calitatea serviciului prestat;
- Foarte bune abilitati de organizare;
- Cunostinte software GSM (minime)

Orice alte abilitati sunt bine-venite !!!

Adresa service-ului: Bucuresti, Sos Miahi Bravu, nr 295 la 3 min de metrou Dristor

Asteptam cv-urile (in astash) la acest mesaj.

Cu respect
Verbitel Team

0776054554

Bocsa, Salaj