Gratuit Tehnician IT Glodeanu Sarat

IT / Telecomunicatii Published date: Aprilie 9, 2024
  • Ţara: Romania
  • Judeţ: Buzau
  • Oraş: Glodeanu Sarat

Tehnician IT

⭕ Candidatul ideal

• să dețină abilități tehnice de asamblare și dezasamblare;
• cunoștințe minime privind arhitectura unui calculator;
• rezistență la efort;
• acuitate vizuală bună;
• seriozitate;

Descrierea jobului

Cerințe:
•să asambleze/dezasambleze calculatoare precum și să desfășoare activitățile conexe acestor procese;
•să manipulez componentele din calculatoare cu atenție pentru a preveni deteriorarea acestora;
•să verifice configurația calculatoarelor în concordanță cu datele comunicate;
•să anunțe responsabilul când constată neconcordanțe.

Se oferă:
• contract pe perioada nedeterminata;
• perioada de proba de 3 luni;
• salariu motivant în funcție de implicare;
• tichete de masă.

Descrierea companiei

SC LEDMAX ELECTRONICS - este o societate de succes, cu activitate dinamică şi pregătită să susţină performanța. Totodată, echipa noastră este motivată şi interesată să prospere într-o piață concurențială.
Echipa departamentului de procesare echipamente este formată din tineri ce dețin aptitudini tehnice de bază privind configurația unui calculator

CV-urile pot fi trimise și pe adresa de e-mai (la contact pe lgx.ro)

Număr de telefon ✆ 0342849395

Glodeanu Sarat, Buzau