Gratuit Tehnician Proiectant Balauseri

IT / Telecomunicatii Published date: Aprilie 4, 2024
  • Ţara: Romania
  • Judeţ: Mures
  • Oraş: Balauseri

Tehnician Proiectant

⭕ CANDIDATUL IDEAL:
-Studii superioare tehnice (TCM,Mecanica,SIM,IL)
-Cunostinte desen tehnic
-Cunostinte AutoCAD, minim 1-2 ani experienta
-Bune abilitati de comunicare
-Capacitatea de a respecta termene
-Capacitatea de analiza, sinteza si planificare
-Gindire creativa si pro-activa
-Capacitatea de a oferi feedback-uri constructive
-Persoana organizata si meticuloasa

RESPONSABILITATI
Proiectare porti, garduri, balustrade, piese de mobilier din fier forjat, calcul necesar de material, schita 1:1

DESCRIEREA COMPANIEI:
Producator fier forjat si confectii metalice din Brasov, experienta de peste 17 ani in domeniu.

BENEFICII REALE:
Salariu motivant;
Specializări şi formare;
Mediu de lucru profesionist;

0785443460

Balauseri, Mures