Gratuit Tehnician Sisteme De Securitate Spineni

IT / Telecomunicatii Published date: Decembrie 25, 2023
  • Ţara: Romania
  • Judeţ: Olt
  • Oraş: Spineni

Tehnician Sisteme De Securitate

⭕ CANDIDATUL IDEAL:

- Persoana intuitiva, entuziasta, organizata, perseverenta;
- Capacitate de planificare, stabilire a prioritatilor;
- Solutionare eficienta si rapida a problemelor ivite;
- Atent la detalii si organizat;

RESPONSABILITATI/BENEFICII:

Cerinte:
- Cablarea, programarea, punerea in functiune a sistemelor;
- Disponibilitate la program prelungit;
- Carnet de conducere cat. B (Avantaj)

Beneficii:
- Training tehnic in domeniul sistemelor de securitate;
- Posibilitate de avansare in functie de rezultate;
- Mediu de lucru placut si profesionist;
- Pachet salarial motivant in functie de capacitatea de dezvoltare;

DESCRIEREA COMPANIEI:

Suntem o companie care isi respecta in aceeasi masura si clientii si angajatii.

0761559507

Spineni, Olt