0.80 lei Merchandiser PRESA - Ploiești Milisauti

Mark as spam misclassified duplicated expired offensive

Lucratori Comerciali Published date: Iunie 12, 2021
  • Ţara: Romania
  • Judeţ: Suceava
  • Oraş: Milisauti

Merchandiser PRESA - Ploiești

⭕ Persoana activa, responsabila si punctuala;
Experienta anterioara pe un post similar nu este obligatorie;
Bune abilitati de organizare a muncii;
Sociabilitate, spirit de echipa;

RESPONSABILITATI:

Vizitează magazinele stabilite in orașul Ploiești; (Carrefour, Auchan, Kaufland);
Aranjează ziarele și revistele zilnice și scoate returul de la raft;
Menține legătura cu agentul de zona;

AVANTAJE:

Contract de munca pentru perioada nedeterminata;
Nu ai un program fix; Nu ai Sef pe cap;
Salariu fix și decont transport pe toate liniile.
Mediu de lucru profesionist;

Pentru mai multe informații sunați la numărul de : 735 ;

Număr de telefon ✆ 0758094497

Milisauti, Suceava

Comentarii

    Lasă un comentariu (mesajele ofensatoare şi cele spam vor fi şterse)