0.80 lei Lucrator Comercial și Casier In Shop&Go Mega Image Valea Calugareasca

Lucratori Comerciali Published date: Martie 8, 2024
  • Ţara: Romania
  • Judeţ: Prahova
  • Oraş: Valea Calugareasca

Lucrator Comercial și Casier In Shop&Go Mega Image

⭕ MEGA IMAGE , parte a grupului belgian Delhaize, deschide in orasul Campina un magazin de proximitate,Shop&Go.
Asadar, suntem in cautarea de persoane dinamice, serioase, punctuale si energice, pentru a se alatura echipei noastre.
Nu este obligatoriu sa ai experienta in lucru, ne vom ocupa noi de pregatirea ta!
Magazinul in care ne desfasuram activitatea are program de lucru impartit in doua ture, de Luni pana Duminica inclusiv.
Principalele responsabilitati pe care le vei avea sunt:
- Prezentarea si comercializarea produselor;
- Receptionarea marfurilor;
- Etichetarea si aranjarea produselor la raft;
- Verificarea si inregistrarea termenelor de valabilitate;
- Inventarierea stocurilor si transmiterea comenzilor;
- Mentinerea unui mediu de lucru curat si organizat.
Oferta noastra:
- Contract de munca, cu toate formele legale;
- Program de lucru flexibil;
- Salariu atractiv;
- Posibilitatea de a obtine bonusuri sau cresteri salariale, in functie de vechime si performanta.
Ce ne dorim de la tine:
- Seriozitate, profesionalism si punctualitate;
- Miminum studii liceale finalizate (sau in curs de finalizare);
- Cunostinte minime de operare calculator - Word, Excel;
- Disponibilitate de a lucra in ture.
- Cazier judiciar.
Daca esti interesat(a) sa te alaturi noua, asteptam un CV din partea ta.
Mult succes! :)

0714133805

Valea Calugareasca, Prahova