Gratuit Angajam Gestionar-lucrator Comercial Broscauti

Lucratori Comerciali Published date: Iunie 8, 2024
  • Ţara: Romania
  • Judeţ: Botosani
  • Oraş: Broscauti

Angajam Gestionar-lucrator Comercial

⭕ Firma de distributie echipamente si accesorii frigorifice angajam gestionar-lucrator comercial pentru punctul de lucru Iasi.

Calitatile candidatului:
1.Abilitati de comunicare.
2.Integritate morala si profesională.
3.Experienta in domeniul gestiunii si vanzarii (avantaj)
4.Abilităţi de conducere, organizare şi planificare.
5.Spirit de initiativa
6.Gandire pozitiva
7.Rezistenta la stres si efort fizic.
8.Limba engleza constituie un avantaj
9.Operare PC

Responsabilitati :

1 identifica nevoile clientilor si ii consiliaza in alegerea produselor
2.intocmeste documente contabile primare; ( constituie un avantaj )
3.Receptionarea marfurilor
4.Asigurarea livrarii marfurilor

Se ofera:
- pachet salarial atractiv
- bonuri de masa
- loc de munca stabil , posibilitate de promovare
- cursuri de formare in domeniu.
- loc de munca intr-un colectiv tanar si dinamic.

0714039295

Broscauti, Botosani