Gratuit Angajam Lucrator Alimentatie Publica Pt. Magazin SELGROS Bistrita Moieciu

Lucratori Comerciali Published date: Martie 22, 2024
  • Ţara: Romania
  • Judeţ: Brasov
  • Oraş: Moieciu

Angajam Lucrator Alimentatie Publica Pt. Magazin SELGROS Bistrita

⭕ Responsabilități:
- pregătirea produselor pentru obținerea de preparate
- consilierea clienților
- prelucrarea produselor, prepararea de produse/preparate
- plasarea corespunzătoare și la timp a mărfii/preparatelor în suprafața de vânzare
- verificarea conformității și a termenelor de valabilitate ale produselor expuse
- facturarea corectă a produselor achiziționate de clienți la casa de marcat
- operarea modalităților de plată (numerar, ordin de plată, CEC, tichete de masă/cadou, etc.)
- pregătirea și participarea la inventare

Cerinţe:
-studii medii
-experienţă comercială relevantă
-cunoştinţe de operare PC (WORD, EXCEL)
-capacitate de lucru în echipă
-gândire organizată, analitică şi flexibilă

Oferta (bonusuri, beneficii)

- salariu atractiv;
- sistem informatic performant si logistica moderna;
- oportunitatea unei cariere intr-un concern international

Număr de telefon ✆ 0719205407

Moieciu, Brasov