320.00 € Angajam Lucrator Gestionar Valea Calugareasca

Lucratori Comerciali Published date: Martie 15, 2024
  • Ţara: Romania
  • Judeţ: Prahova
  • Oraş: Valea Calugareasca

Angajam Lucrator Gestionar

⭕ ANA-MARIA MARKET cu sediul in Caracal, angajeaza in conditii deosebite lucratori gestionari pentru cele 3 magazine.
Candidatul ideal:
Incredere de sine, sa adopte o atitudine pozitiva, care indica faptul ca este o persoana productiva si ambitioasa, sa poata lua decizii singur si sa isi asume responsabilitati, sa aiba o educatie aleasa, cunostinte in domeniul vanzarilor, abilitati de comunicare, sa comunice in mod direct si eficient, sa fie flexibil si increzator

Descrierea jobului

Noii nostri colegi se vor ocupa de :
- consilierea clientilor
- incasari
- implicarea activa in promovarea si vanzarea produselor
- aranjarea marfurilor in magazin
- sprijinirea conducerii magazinului pentru atingerea obiectivelor
- asigurarea ordinii si curateniei in magazin

Daca ai calitatile necesare si disponibilitatea de a te alatura echipei noastre, noi iti oferim:
- Oportunitatea de a te alatura unei companii aflate in plina expansiune si de a fi membrul unei echipe dinamice
- Salariu competitiv si un loc de munca atractiv si sigur

Număr de telefon ✆ 0211546616

Valea Calugareasca, Prahova