Gratuit Angajam Lucrători Comerciali / Merchandiseri Lunguletu

Lucratori Comerciali Published date: Februarie 11, 2024
  • Ţara: Romania
  • Judeţ: Dambovita
  • Oraş: Lunguletu

Angajam Lucrători Comerciali / Merchandiseri

⭕ Angajam lucratori comerciali/merchandiseri
Candidatul ideal
Cerinte:
• Organizat
• Eficient in rezolvarea problemelor intalnite
• Studii medii
• Dorinta de munca
• Capacitate deosebita de relationare interumana, integritate profesionala
• Responsabil, ordonat, perseverent, confident
Descrierea jobului

Atributiile merchandiserului:
• Prezenta in magazinul alocat in intervalul de timp si programul stabilit
• Cunoasterea detaliilor despre produsele pe care le reprezinta
• Mercantizarea marfii conform planogramei stabilite (comenzi marfa, verificarea stocului)
• Asigura legaturii permanente cu seful direct ,in vederea unei acoperiri continue a necesarului de marfa, evitand situatiile “fara stoc” (oos) .
• Raportarea oricarei probleme intalnite catre superiorul direct
• Mentinerea unei comunicari foarte bune cu managerul magazin/raion ,reprezentatii firmelor
• Sa asigure vizibilitatea 100% a preturilor.

Pentru informatii suplimentare nu ezitati sa ma contactati +40 (746) 206 628 Marian

Număr de telefon ✆ 0781029222

Lunguletu, Dambovita