0.80 lei Angajam VANZATOARE Pentru Accesorii De Dama 1800-1900 Lei Tibucani

Lucratori Comerciali Published date: Martie 19, 2024
  • Ţara: Romania
  • Judeţ: Neamt
  • Oraş: Tibucani

Angajam VANZATOARE Pentru Accesorii De Dama 1800-1900 Lei

⭕ In Mall Grand Arena din berceni , salariu fix 1500 + Bonusuri din vanzari in jur de 1700-1900 lei/luna, o zi lucratoare – o zi libera

Tipul Magazinului:Accesorii de dama (clame,cercei,genti,curele etc...)
-Angajatul ideal trebuie sa dea dovada urmatoarele aptitudini:
-Seriozitate
-Puctualitate
-Spiritul de echipa
-Abilitatii de comunicare
-Puterea de convingere
-Experienta in vanzari sau in relatia cu omu minim 6 luni
-Abilitati estetice (adica aranjarea produselor in magazin)
-Nefumatoare
Descrierea jobului:
Oferim:Salariu fix 1500 lei (salariu de start ) +Bonusuri,target
Garantam seriozitate,conditii bune de munca,
Bonusuri
Contract de munca pe perioada nedeterminata de timp.
Ambiant placut situat in Mall Grand Arena
Crestere salariala dupa o anumita perioada de timp.
Program de lucru :
O zi lucratoare – o zi libera indiferent de ziua din saptamana
Luni – duminica 10:00 - 22:00
Nu suntem interesati de persoane care vor sa lucreze part-time .
Daca sunteti de acord cu cele mai sus mentionate va rugam sa ne contactati

0787579046

Tibucani, Neamt