0.80 lei Angajam Vanzatoare/ Vanzator Meat2Eat Uliesti

Lucratori Comerciali Published date: Februarie 27, 2024
  • Ţara: Romania
  • Judeţ: Dambovita
  • Oraş: Uliesti

Angajam Vanzatoare/ Vanzator Meat2Eat

⭕ Program 2 zile de lucru cu 2 zile libere.
Venit cuprins intre 1500 si 4500 ron net, in functie de orele lucrate si volumul de vanzari atins.

Candidatul ideal

-Absolvent de studii medii
-Personalitate energica, gandire pozitiva, amabilitate si eficienta;
-Rezistenta la efort fizic mediu, ritm de lucru alert;
-Contribuie activ la implementarea standardelor de calitate in procesul de deservire al clientilor;
-Experienţă în domeniul comercializarii cu amanuntul a produselor si preparatelor alimentare
-Capacitate foarte buna de comunicare, atentie distributiva, capacitate rapida de decizie, experienta in lucrul in echipa

RESPONSABILITATI

-Raspunde de implementarea standardelor de siguranta si securitate a produselor

-Asigura gestiunea corecta si completa a numerarului si a produselor la casa de marcat

-Cunoaste sortimentatia de produse comercializate in cadrul magazinului

BENEFICII:
- asiguram cursuri calificare in domeniu alimentar
- posibilitate promovare in cadrul companiei
- concediu platit
- contract de munca perioada nedeterminata
- decontare transport
- bonuri de masa
- Bonusuri in functie de performanta
- asiguram control medical semestrial

Număr de telefon ✆ 0793673153

Uliesti, Dambovita