Gratuit Angajam Vanzatoare/vanzator - Magazin Someseni Strejesti

Lucratori Comerciali Published date: Aprilie 2, 2024
  • Ţara: Romania
  • Judeţ: Olt
  • Oraş: Strejesti

Angajam Vanzatoare/vanzator - Magazin Someseni

⭕ Candidatul ideal:

Candidatul ideal este o persoana serioasa, dornica de a invata si amabila fata de clienti

Descrierea jobului:

-Asigura aprovizionarea si reaprovizionarea suprafatei de vanzare cu marfa.
-Deruleaza activitatea de receptie, etichetare, verificare preturi, termene de valabilitate si inventariere;
- Intocmeste documente fiscale( facturi, chitante), efectueaza monetarul;
- Vinde produse clientilor.

Oferta:

- loc de munca decent, familial si pe termen lung;
- salariu fix;
- bonuri de masa( 15lei/tichet);
- sistem informatic performant si logistica moderna;

Pentru detalii va stam la dispozitie la numarul de din cadrul anuntului.
CV-urile pot fi trimise prin intermediul

Număr de telefon ✆ 0794556495

Strejesti, Olt