Gratuit Angajez Lucrător Comercial Sacel

Lucratori Comerciali Published date: Februarie 5, 2024
  • Ţara: Romania
  • Judeţ: Maramures
  • Oraş: Sacel

Angajez Lucrător Comercial

⭕ Candidatul ideal:
-atitudine pozitiva in interactiunea cu oamenii, deoarece comunicarea si relationarea cu clientul sunt aspecte esentiale in vanzari;
-persoana ambițioasă, sociabila,amabila,cunoștințe Microsoft Office, internet.
-punerea amprentei personale in intelegerea nevoilor, consilierea si comunicarea cu clientii, depasindu-le asteptarile si facandu-i sa isi doreasca sa revina
- implicare in promovarea produselor
- atitudine orientata catre client
Descrierea jobului:
-promovarea produselor si consilierea clientului in vederea vanzarii
-abordarea potentialului client si castigarea atentiei acestuia
-incasarea si verificarea platilor in numerar/card
-receptionarea marfurilor si aranjarea produselor la raft;
-incheierea vanzarii ca si scop final
-veniturile variaza in functie de competentele tale.
Cheia succesului este determinata de cunoasterea temeinica a produselor, a tehnicilor si a procedurilor de vanzare.
Mai multe relatii la dupa trierea CV-urilor.
Aștept CV-urile pe email.

0739585051

Sacel, Maramures