Gratuit Casier/Lucrator Comercial Parscoveni

Lucratori Comerciali Published date: Aprilie 13, 2024
  • Ţara: Romania
  • Judeţ: Olt
  • Oraş: Parscoveni

Casier/Lucrator Comercial

⭕ Lugera – The People Republic angajeaza casieri, lucratori comerciali si vanzatori mezeluri/panificatie pentru hipermarket-uri si supermarketuri de renume din Cluj-Napoca.
Programul disponibil este atat cel full-time cat si part-time, cu locatii diferite in 5 puncte de lucru.
Cerinte:
- Experienta profesionala anterioara pe un rol similar (constituie un avantaj);
- Studii medii;
- Abilitati numerice si de calcul;
- Abilitati excelente de comunicare si relationare cu clientii.
Responsabilitati:
- Intampinarea clientilor;
- Scanarea produselor si incasarea contravalorii acestora;
- Informarea clientilor magazinului cu privire la diferite aspecte legate de produse, modalitati de plata, program, promotii, etc;
- Mentinerea si intretinerea curateniei a magazinului si a spatiului de lucru;
- Promovarea anumitor produse aflate la reducere;
- Efectuarea returului de cosuri sau ale produselor abandonate la serviciul clienti.
Salariile oferite sunt peste media pietei,
Puteti avea parte si de alte beneficii precum:
-bonusuri de performanta,
- tichete de masa,
- decontarea transportului,
- training si posibilitatea de avansare.
Daca vrei sa faci parte dintr-o echipa dinamica, contacteaza-ne la numarul de : 747 sau trimite-ne CV-ul tau pe si te vom suna in cel mai scurt timp.

0743347435

Parscoveni, Olt