0.80 lei Facturare - Ofertare - Doraly - Voluntari - Sector 2 Si 3 - Afumati-IF Gramesti

Lucratori Comerciali Published date: Martie 28, 2024
  • Ţara: Romania
  • Judeţ: Suceava
  • Oraş: Gramesti

Facturare - Ofertare - Doraly - Voluntari - Sector 2 Si 3 - Afumati-IF

⭕ Descrierea jobului

Realizeaza activitatea de vanzare;
Consiliaza clientii asupra produselor comercializate
Factureaza si Incaseaza contravaloarea produselor vandute
Gestioneaza comenzile primite prin email
Raspunde la

Descrierea companiei

FRAMEWORKS SRL comercializează și livrează la nivel național o gamă largă de rafturi metalice pentru spații comerciale și industriale, rafturi paleti, rafturi depozitare cu polite, rafturi de perete pentru magazine alimentare, rafturi tip gondola pentru plasarea în centrul magazinului pentru a îl divide și a crea culoare, echipamente si accesorii pentru retail, mese pentru casa de marcat, cărucioare supermarket, scări din aluminiu (scări profesionale, scări din aluminiu, scări pentru hale), scari cu platforma, miniplatforme mobile, schele mobile, practicând prețuri accesibile și oferind produse de calitate superioară.
Showroom: Parc Comercial Doraly, Afumati, Ilfov

Candidatul ideal

Persoana sociabila;
Persoana deschisa sa inveti lucruri noi
Persoana care are nevoie de un job full time;
Persoana optimista si care face lucrurile cu pasiune;
Abilitati excelente de comunicare si o atitudine orientata spre client;
Punctualitate, responsabilitate; seriozitate, corectitudine;
Experienta intr-o pozitie similara reprezinta avantaj
Dexteritate in utilizarea PC-ului
Disponibilitate pentru a lucra sambata
Studii medii/superioare (tehnice reprezinta un avantaj)
Persoana nefumatoare

CV pe mail: contact (at) frameworks.ro

0772987915

Gramesti, Suceava