Gratuit Lucrator Benzinarie Rompetrol Priponesti

Lucratori Comerciali Published date: Noiembrie 28, 2023
  • Ţara: Romania
  • Judeţ: Galati
  • Oraş: Priponesti

Lucrator Benzinarie Rompetrol

⭕ Cautam Lucrator Comercial (barbat) pentru statia ROMPETROL DOWNSTREAM din Constanta, Zona Far.

Responsabilitati:
Deruleaza activitatea de vanzare de combustibil si produse din magazin;
Participa la gestionarea marfurilor si produselor petroliere din statie conform procedurilor si instructiunilor operationale ale grupului;
Asigura curatenia din cadrul statiei de distributie carburanti.

Cerinte:
Experienta in operarea casei de marcat;
Atitudine orientata catre client si bune capacitati de comunicare;
Amabilitate, corectitudine si seriozitate.

Avantaje:
Pachet salarial avantajos ( salariu fix+sporuri+tichete de masa);
Program de lucru flexibil, in ture 12h-24h/12h-48h;
Mediu de lucru placut si dinamic;
Stabilitate pe termen lung.

CV-urile se pot trimite prin mesaj sau se pot aduce la sediul din Constanta, Bd 1 Mai Nr 31 A.

0763905315

Priponesti, Galati