Gratuit Lucrator Comercial Full-time Lungesti

Lucratori Comerciali Published date: Februarie 10, 2024
  • Ţara: Romania
  • Judeţ: Valcea
  • Oraş: Lungesti

Lucrator Comercial Full-time

⭕ Candidatul ideal

- minimum studii medii;
- experiență în domeniu (1-2 ani) reprezintă un avantaj;
- abilități de comunicare, negociere și vânzare;
- o persoană comunicativă, responsabilă, orientată către client;
- proactivă, cu inițiativă și atenție la detalii;
- amabilă, cu o atitudine pozitivă.

Descrierea jobului

- consilierea clienților în vederea alegerii produselor vestimentare;
- vânzarea produselor către clienți;
- încasarea contravalorii produselor vândute (casă de marcat - cash /card);
- expunerea adecvată a produselor pentru vânzare;
- recepția și inventarierea produselor comercializate;
- respectarea reglementărilor fiscale în vigoare.

Activitatea se va desfașura în cadrul magazinului Modalaselva, situat în cadrul IDM-Basarab.
Pentru detalii suplimentare, vă rugăm să ne contactați ic la: 720

Descrierea companiei

Modalaselva s-a născut din dorința de a le oferi femeilor preocupate atât de imaginea personală, cât și de calitatea vestimentației, un loc în care să poată găsi cu ușurintă vestimentația pe care ar purta-o pentru a ieși în evidență, prin eleganță și stil.
Prin intermediul creațiilor Modalaselva, ne adresăm tuturor femeilor care vor să păstreze echilibrul perfect între senzualitate și decență, femeilor care își doresc să arate ireproșabil în fiecare zi, fie că se află la birou sau la un eveniment important.

Număr de telefon ✆ 0782467896

Lungesti, Valcea