Gratuit Lucrator Depozit Chitila Priponesti

Lucratori Comerciali Published date: Martie 23, 2024
  • Ţara: Romania
  • Judeţ: Galati
  • Oraş: Priponesti

Lucrator Depozit Chitila

⭕ Eşti în căutarea unui loc de muncă? Te aşteptăm sa te alături echipei Dona. Logistică.

Candidatul ideal

Studii medii;
Persoană responsabilă, organizată şi atentă la detalii;
Conştinţe minime în utilizarea calculatorului;
Experienţa în depozit reprezintă un avantaj;

Responsabilităţi

Colectarea produselor de pe raft conform listei de colectare;
Asigurarea calităţii produselor pe parcursul activităților de colectare;
Realizarea normei de colectare stabilită;
Întocmirea avizelor de însoțire a mărfii;
Emiterea facturilor aferente comenzilor colectate;
Inventarierea produselor în baza listei de inventariere;

Beneficii

Salariu motivant;
Tichete de masă;
Bonusuri în funcţie de performanţă;
Decontarea transportului (METROREX sau RATB) şi asigurarea transportului până la Depozitul din Chitila;
Card reducere Farmaciile Dona;
Program de lucru flexibil, în 3 ture;
Oportunităţi de creştere şi dezvoltare într-o echipă tânără şi dinamică.

0755649679

Priponesti, Galati