Gratuit Lucrator Productie Publicitara Bixad

Lucratori Comerciali Published date: Ianuarie 22, 2024
  • Ţara: Romania
  • Judeţ: Satu-Mare
  • Oraş: Bixad

Lucrator Productie Publicitara

⭕ Candidatul ideal:

- experienta anterioara intr-un atelier de productie publicitara : taiere, pliere, lipire, sortare, depozitare, caserare, laminare, etc.
- capacitate buna de organizare, planificare si gestionare a activitatilor ;
- Initiativa, atitudine pozitiva si orientarea spre rezultate ;
- respectarea deadline-urilor interne , atentie la detaliile calitative ;
- abilitati de operare PC , cunoasterea programelor de grafica reprezinta un avantaj (Corel, Autocad) ;

Descrierea jobului:

- asigura operarea echipamentelor si masinilor de productie conform instructajului primit ;
- colaborarea cu Departamentul de Grafica in vederea preluarii comenzilor de productie;
- responsabil cu finisarile produselor publicitare oferite de companie ( postere, afise, bannere, meshuri, rollup, popup, mese sampling, etc) ;

Descrierea companiei

Furnizor de solutii si servicii necesare companiilor in mixul de comunicare si in campaniile de promovare. Detinem o experienta de 5 ani in productie publicitara,organizare de evenimente,concepere de campanii de promovare,realizare website-uri de continut si comert online,campanii de promovare online.

Număr de telefon ✆ 0738667374

Bixad, Satu-Mare