Gratuit Omnio Street Food SRL Angajeaza Casier Si Lucrator Comercial Voinesti

Lucratori Comerciali Published date: Ianuarie 24, 2024
  • Ţara: Romania
  • Judeţ: Dambovita
  • Oraş: Voinesti

Omnio Street Food SRL Angajeaza Casier Si Lucrator Comercial

⭕ Omnio Street Food Srl este in cautare de colegi noi pentru posturile de casier si lucrator comercial în Supermarket.
2 posturi permanente - casier
2 posuri permanente - lucrator comercial

Cerinte :
    -         Studii medii
   -          Experienta in vanzari este un plus;
   -          Experienta in lucru cu banii este un plus
   -          Seriozitate, promptitudine, amabilitate , responsabilitate , bun gospodar , lucru in echipa ;

Responsabilităţi:

- plasarea corespunzătoare şi la timp a mărfii/preparatelor în suprafaţa de vânzare;
- verificarea conformităţii şi a termenelor de valabilitate ale produselor expuse;
- facturarea corectă a produselor achiziţionate de clienţi la casa de marcat;
- operarea modalităţilor de plată ( numerar, ordin de plată, CEC, tichete de masă/cadou, etc. );
- pregătirea şi participarea la inventare.

Salariu motivant pentru toate aceste posturi.

Daca esti punctual, serios si profesionist in ceea ce faci, nu trebuie decat sa ne contactezi.

Număr de telefon ✆ 0741532622

Voinesti, Dambovita