Gratuit S.C. ALDICO S.R.L. Angajeaza Vanzatoare Paulesti

Lucratori Comerciali Published date: Martie 1, 2024
  • Ţara: Romania
  • Judeţ: Prahova
  • Oraş: Paulesti

S.C. ALDICO S.R.L. Angajeaza Vanzatoare

⭕ Candidatul ideal:

Cautam persoane dinamice, serioase, cu spirit de initiativa, abilitati de comunicare, experienta in domeniul vanzarilor sau determinare in acumularea cunostiintelor intr-un timp cat mai scurt.

Cerinte:
- persoana dinamica, ambitioasa, motivata, sociabila, responsabila;
- abilitati de comunicare, de ascultare si lucru in echipa;
- amabilitate fata de clienti si colegi;
- experienta in domeniul vanzarilor de peste un an;
- cunostinte de gestionare a bunurilor;
- disponibilitate si mobilitate;
- studii medii: minim liceul (diploma de bacalaureat).

Descrierea jobului

RESPONSABILITATI / BENEFICII:
Responsabilitati:
- promovarea imaginii, si a produselor companiei;
- cresterea vanzarilor;
- aplicarea tehnicilor de vanzare, vanzarea produselor;
- intocmirea documentelor specifice activitatii;
- receptia cantitativa si calitativa a produselor;
- cunoasterea temeinica a caracteristicilor produselor oferite clientilor spre vanzare;
- identificarea nevoilor clientilor;
- asigurarea de asistenta si consiliere clientilor in achizitionarea de produse;
- gestionarea stocului de marfa existent si a comenzilor;
- mentinerea unei bune imagini de piata a companiei prin respectarea esteticii aspectului propriu si a magazinului;
- etichetarea si aranjarea produselor pe rafturi si in depozit.

Beneficii:
- conditii optime de lucru, program de lucru flexibil, in ture;
- mediu de lucru dinamic, placut;
- concediu de odihna;
- salariu fix + bonus vanzari + prime de sarbatori.

Descrierea companiei

S.C. ALDICO S.R.L. este o companie ce activeaza in domeniul retail-ului de articole vestimentare, cu o vasta experienta in domeniu. Fondata in anul 1996, compania a cunoscut o evolutie ascendenta pozitiva, dezvoltandu-se continuu si diversificandu-si constant gama de produse.
Iti doresti o cariera intr-un mediu placut si dinamic, in domeniul confectiilor textile?
Te invitam sa aplici aici si sa descoperi oportunitatile pe care le-am pregatit pentru tine!

0732518285

Paulesti, Prahova