1.60 lei Sef Magazin Imbracaminte Dama Madarjac

Lucratori Comerciali Published date: Iunie 29, 2023
  • Ţara: Romania
  • Judeţ: Iasi
  • Oraş: Madarjac

Sef Magazin Imbracaminte Dama

⭕ Cautam o persoana cu experienta in vanzari de produse de imbracaminte dama care sa aiba abilitati deosebite in consilierea clientilor.
Capacitatea de a comunica cu usurinta cu clientii si de a identifica metoda potrivita de prezentare a produselor.
Fire organizata si spirit de lucru in echipa.
Tinuta agreabila.
Personalitate placuta.
SALARIUL oferit: 4000 lei/brut.

DESCRIEREA JOBULUI:

Promovarea produselor in mod corespunzator oferind informatiile necesare.
Aprovizionarea suprafetei de vanzare cu marfa si aranjarea marfii pe raft coform regulilor de visual impuse de merchandiser.
Magazinul trebuie sa aiba o imagine curata si ingrijita.
Disponibilitatea pentru un program flexibil in ture si in zilele de week-end.
Magazinul TIFFANI se afla in incinta JUPITER CITY- CARREFOUR Pitesti.

Daca nu va incadrati in cerintele mai sus mentionate va rugam NU APLICATI.

0717121161

Madarjac, Iasi