Gratuit Angajam Asamblatori Componente Electrice Romani

Lucratori Productie / Depozit / Logistica Published date: Mai 15, 2024
  • Ţara: Romania
  • Judeţ: Neamt
  • Oraş: Romani

Angajam Asamblatori Componente Electrice

⭕ Postul presupune montarea componentelor electrice pentru corpuri de iluminat stradal.

Responsabilitati:

- efectueaza operatiuni de montare-asamblare a componentelor electrice pentru comenzile primite, conform documentatiei;
- asigura executia lucrarilor in timpul stabilit cu respectarea normelor de calitate;
- identificarea si izolarea produselor neconforme;
- identificarea dereglarilor aparute si stabilirea cauzelor in vederea eliminarii acestora;
- intretinerea curateniei la locurile de munca.

Cerinte:

- experienta in domeniul productiei de echipamente electrice, constituie avantaj;
- abilitatea de a lucra in echipa si independent;
- dexteritate manuala si atentie la detalii.

Beneficii:
- salariu atractiv;
- decontarea transportului;
- se asigura training la locul de munca

Număr de telefon ✆ 0796302325

Romani, Neamt