0.80 lei Angajam Controlor Calitate Nasaud

Lucratori Productie / Depozit / Logistica Published date: Noiembrie 12, 2023
  • Ţara: Romania
  • Judeţ: Bistrita-Nasaud
  • Oraş: Nasaud

Angajam Controlor Calitate

⭕ Candidatul ideal

Cerinte:
-Disponibilitate la un program part time;
- Studii medii;
- Seriozitate;
- Punctualitate;
- Atentie la detalii;
- Acuitate vizuala foarte buna;
- Persoana responsabila, organizata si orientata pe detalii;
- Experienta anterioara intr-o companie din industria automotive reprezinta avantaj, dar nu este obligatorie.

Descrierea jobului

Responsabilitati:
Ca operator sortare veti lucra in locatia din Sibiu, unde veti face sortari vizuale ale diferitelor piese si reparatii usoare ocazionale, activitati ce necesita atentie la detalii si indemanare.

Oferim:

- Mediu de lucru civilizat;
- Plata orelor suplimentare;
- Instruire continua;
- Posibilitati de promovare.

0737484646

Nasaud, Bistrita-Nasaud