0.80 lei Angajam In Brasov Montator Mobilier, Tamplar Bucuresti Sector 1

Lucratori Productie / Depozit / Logistica Published date: Martie 1, 2024
  • Ţara: Romania
  • Judeţ: Ilfov
  • Oraş: Bucuresti Sector 1

Angajam In Brasov Montator Mobilier, Tamplar

⭕ Angajam in Brasov montator mobilier cu experienta
- experienta de productie sau montaj mobilier PAL/ MDF / piatra sau cuart constituie avantaj
- oferim salariu atractiv net 1800-2500 lei, carte de munca, plata ore suplimentare

Principale responsabilitati: monteaza mobilierul in fabrica, monteaza mobilierul la clienti din Brasov.

Locatie: Norvinia SRL, Brasov, str. Henri Coanda nr. 21 (in spatele Mall Coresi, langa Bilka).

Producem mobilier de calitate intr-o fabrica moderna cu 5 centre cu comanda numerica pentru gaurit si frezat, termopresa cu vid pentru fronturi, masini de aplicat cant drept si curb, tehnologie CNC taiere cu apa pentru cuart compozit si granit.
Fabricam fronturi din MDF infoliat si blaturi de cuart compozit cu chiuveta la culoare montata sub blat.

Rugam trimiteti CV-rile la e-mail, informatii la tel: 0368/802672, 0723/515677 sau personal in Brasov, str. Henri Coanda nr. 21 (in spatele Mall Coresi, langa Bilka).

0743490508

Bucuresti Sector 1, Ilfov