Gratuit Angajam Motostivuitoristi Zetea

Lucratori Productie / Depozit / Logistica Published date: Aprilie 11, 2024
  • Ţara: Romania
  • Judeţ: Harghita
  • Oraş: Zetea

Angajam Motostivuitoristi

⭕ Pentru clientul nostru, important jucator pe piata bauturilor racoritoare, recrutam motostivuitoristi.

Cerinte:
Minim 10 clase;
Experienta pe motostivuitor
Certificat ISCIR
Disponibilitate pentru program de lucru in 3 schimburi

Descrierea jobului:
Activitati de incarcare/descarcare;
Este direct raspunzator pentru integritatea bunurilor si valorilor companiei;
Respecta procedurile de securitate pentru a proteja in mod corect personalul, mijloacele fixe si mobile, informatiile, produsele beneficiarilor.

Oferta:
Salariu motivant
Spor pentru ore suplimentare - 200%
Prima de sarbatori
Prima lunara de productivitate
Transport asigurat
Contract pe perioada nedeterminata
Bonuri de masa

Asteptam sa ne contactati la numarul de gratuit 0800 0800 07 s-au cu depunere personala a CV-ului la sediul Lugera Timisoara, Str.Cluj, nr.24, de luni pana vineri intre orele 09:00-18:00

Număr de telefon ✆ 0726583435

Zetea, Harghita