0.80 lei Angajam Muncitori Tamplarie P.V.C. Si Al. Galatii Bistritei

Lucratori Productie / Depozit / Logistica Published date: Martie 23, 2024
  • Ţara: Romania
  • Judeţ: Bistrita-Nasaud
  • Oraş: Galatii Bistritei

Angajam Muncitori Tamplarie P.V.C. Si Al.

⭕ Producator tamplarie P.V.C si Al. cu sediul in Iasi, angajeaza muncitori calificati si necalificati

Responsabilitati:

- manipuleaza si pregateste materialele necesare realizarii productiei zilnice;
- executa diverse faze ale productiei
- asambleaza produsele finite;
- mentine ordinea si curatenia la locul de munca;

Cerinte necesare ocupării postului :
- persoana harnica, serioasa, punctuala;
- capabila sa lucreze intr-o echipa;
- experienta in domeniu nu este necesara dar poate constitui un avantaj;

Se ofera :
- salariu motivant, in acord cu performanta
- transport gratuit la/de la locul de munca
- bonuri de masa

0726727950

Galatii Bistritei, Bistrita-Nasaud